BiteFight

BiteFight gra przeglądarkowa w której będziesz mógł zmierzyć się z Wilkołakami lub Wampirami. Nie od dziś każdy wie, że pomiędzy nimi toczy się zacięta walka. Twoim celem jest podjąć walkę.Wędruj po mieście i szukaj nowych ofiar. Wzbogać swój ekwipunek, aby pokonać swoich wrogów i pokazać na co cię stać. Zbuduj niezniszczalna, potężną fortece ze swoimi znajomymi w grze BiteFight. Licznymi na ciebie- rozegraj walkę. Ty kontra Wampiry i Wilkołaki.

Author: Jacek Jagusiak

Pasjonat gier przeglądarkowych, który od wielu lat interesuje się nowymi technologiami i aplikacjami mobilnymi. Jacek Jagusiak od wielu lat kojarzony jest z branżą gier MMORPG jak i z tego, że prowadzi własnego bloga o tematyce SEO i SEM. Jeśli również interesujecie się tematyką związaną z grami komputerowymi, kodami do najsłynniejszych produkcji via www to zapraszam do kontaktu, a także śledzenia profilu na Google+.

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polecamy również:close