Crazy Penguin Wars

Ehh, teraz coś dla wszystkich co kochają kultowe wormsy, Crazy Penguin Wars to wznowienie tej wspaniałej rozgrywki, ale już nie wcielamy się w śmieszne robaki, ale w równie przezabawne pingwiny, które możemy dostosować po względem wyglądu do własnych upodobań. Zabawa jest naprawdę przednia, a możemy zarówno dołączyć do tryby dla początkujących, gdzie nauczymy się jak używać dostępnych broni, a także będziemy mieli możliwość tworzenia własnych gier i zapraszania tam znajomych. Dodatkowo system dobierze nam trzech przeciwników, żywych graczy i wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa.


Frazy z Google:

crazy penguin wars gra,gry crazy penguin wars

Author: Jacek Jagusiak

Pasjonat gier przeglądarkowych, który od wielu lat interesuje się nowymi technologiami i aplikacjami mobilnymi. Jacek Jagusiak od wielu lat kojarzony jest z branżą gier MMORPG jak i z tego, że prowadzi własnego bloga o tematyce SEO i SEM. Jeśli również interesujecie się tematyką związaną z grami komputerowymi, kodami do najsłynniejszych produkcji via www to zapraszam do kontaktu, a także śledzenia profilu na Google+.

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polecamy również:close