Czarodziejskie Kulki

Gra przeglądarkowa Czarodziejskie Kulki,  to nowa gra od 101 XP. Ciesz się zabawą ze znajomymi. Na czym ta gra polega? Mianowicie celem tej gry jest zdobycie jak największej liczby punktów, osiągniecie największych wyników, pobicie rekordów własnych i znajomych. Możesz także zostać graczem miesiąca. Im więcej kulek zbijesz jednym strzałem tym więcej punktów i szacunku zdobędziesz wśród graczy. W sklepie możesz kupić nowe bonusy, które znacznie pomogą ci w grze Czarodziejskie Kulki. Zapraszamy.


Frazy z Google:

czarodziejskie kulki

Author: Jacek Jagusiak

Pasjonat gier przeglądarkowych, który od wielu lat interesuje się nowymi technologiami i aplikacjami mobilnymi. Jacek Jagusiak od wielu lat kojarzony jest z branżą gier MMORPG jak i z tego, że prowadzi własnego bloga o tematyce SEO i SEM. Jeśli również interesujecie się tematyką związaną z grami komputerowymi, kodami do najsłynniejszych produkcji via www to zapraszam do kontaktu, a także śledzenia profilu na Google+.

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polecamy również:close