Lagoonia

Gra przeglądarkowa Lagoonia dzięki, której stworzysz wspaniały raj na ziemi. Odkryj zagubioną, bezludną  wsypę, poznaj  innych rozbitków i zbuduj cudo na ziemi. Twoim celem jest zasiedlenie i rozwijanie wyspy. Prócz tego musisz także, nawiązać relacje miedzy postaciami – to twój kolejny cel. Zaczynasz od szukania rożnych rzeczy, które będą ci pomocne w przetrwaniu na wyspie. Mam tu ma myśli, stworzenie ognia oraz bezpiecznego schronienia. W grze Lagoonia czeka na ciebie wiele wyzwań oraz niezapomnianych przygód. Miłej zabawy  w grze Lagoonia.


Frazy z Google:

lagoonia

Author: Jacek Jagusiak

Pasjonat gier przeglądarkowych, który od wielu lat interesuje się nowymi technologiami i aplikacjami mobilnymi. Jacek Jagusiak od wielu lat kojarzony jest z branżą gier MMORPG jak i z tego, że prowadzi własnego bloga o tematyce SEO i SEM. Jeśli również interesujecie się tematyką związaną z grami komputerowymi, kodami do najsłynniejszych produkcji via www to zapraszam do kontaktu, a także śledzenia profilu na Google+.

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polecamy również:close