Littlest Pet Shop

Littlest Pet Shop to kolejna gra na portalu społecznościowym nasza klasa. W tej grze twoim zadaniem jest dbanie o swojego pupila. Zapewnij mu posiłek, dobrą zabawę oraz pomóż mu w rozwijaniu się. W Littlest Pet Shop nie zapomnij o higienie swojego zwierzaka. Twój cel to przede wszystkim dostarczanie energii, dbanie o to, aby zwierzak był czysty, najedzony i zadowolony. Pamiętaj także o nauce pupila. Jeśli będziesz dobrze wykonywał swoje obowiązki, twój słodki zwierzak trafi do wirtualnego świata.

 


Frazy z Google:

gry littlest pet shop,gry littlest pet shop o sheair,gry o dbanie o littlest pet shop

Author: Jacek Jagusiak

Pasjonat gier przeglądarkowych, który od wielu lat interesuje się nowymi technologiami i aplikacjami mobilnymi. Jacek Jagusiak od wielu lat kojarzony jest z branżą gier MMORPG jak i z tego, że prowadzi własnego bloga o tematyce SEO i SEM. Jeśli również interesujecie się tematyką związaną z grami komputerowymi, kodami do najsłynniejszych produkcji via www to zapraszam do kontaktu, a także śledzenia profilu na Google+.

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polecamy również:close