Małe Zuchy

Gra przeglądarkowa Małe Zuchy gdzie nauczysz się rzemiosła oraz innych cennych doświadczeń. Jako małego Zucha, twoim celem będzie utrzymanie porządku w lesie i domu. W lesie spotkasz stworzenia leśnie. Czeka na Ciebie wiele przygód, które przeżyjesz w grze Małe Zuchy. Nauczysz się jak prowadzić dom i jak wyglądają prawdzie rzemiosła. Dziadek wesprze cię w pracach gospodarczych. Na początek zostanie ci powierzone zadanie, które będzie polegało na sprzątaniu, ale zanim do niego przystąpisz to musisz się umyć. Za każde zadanie zdobywasz punkty. W sklepie możesz zakupić meble, nasiona itd. potrzebne ci do domku.

Author: Jacek Jagusiak

Pasjonat gier przeglądarkowych, który od wielu lat interesuje się nowymi technologiami i aplikacjami mobilnymi. Jacek Jagusiak od wielu lat kojarzony jest z branżą gier MMORPG jak i z tego, że prowadzi własnego bloga o tematyce SEO i SEM. Jeśli również interesujecie się tematyką związaną z grami komputerowymi, kodami do najsłynniejszych produkcji via www to zapraszam do kontaktu, a także śledzenia profilu na Google+.

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polecamy również:close