Ogród Umarlaków

 

Gra przeglądarkowa Ogród Umarlaków to świetna gra, gdzie umarlaków poznasz z innej strony niż dotąd. W grze zbierasz i sadzisz rośliny. Opiekujesz się i pielęgnujesz swój ogród. Jako Zombie posiadasz na początku dość małe terytorium, ale w ciągu gry je rozbudowujesz. Każda roślina ma czas dojrzewania i zbierania, jeśli przegapisz ich cykl roślina ci uschnie. W sklepie kupisz nasiona  oraz potrzebne ci akcesoria. Jak już wszystko wykonasz na swoim polu to czas aby zając się zombiakiem. Zombiaki bardzo lubią arbuzy i truskawki zadbaj wiec o to aby miały je pod dostatkiem. Masz możliwość korzystania z ziem swoich znajomych.Za wykonane zadania dostajesz punkty, nagrody oraz zdobywasz doświadczenie. W Ogrodzie Umarlaków prócz całej zabawy w farmera – wykonujesz wali z potworami. Do walk  masz specjalną broń, którą zakupisz w sklepie. Powodzenia.


Frazy z Google:

ogród umarlaków,gra ogród umarlaków,ogród umarlaków gra,gry ogród umarlaków,ogród umarlaków online

Author: Jacek Jagusiak

Pasjonat gier przeglądarkowych, który od wielu lat interesuje się nowymi technologiami i aplikacjami mobilnymi. Jacek Jagusiak od wielu lat kojarzony jest z branżą gier MMORPG jak i z tego, że prowadzi własnego bloga o tematyce SEO i SEM. Jeśli również interesujecie się tematyką związaną z grami komputerowymi, kodami do najsłynniejszych produkcji via www to zapraszam do kontaktu, a także śledzenia profilu na Google+.

Share This Post On

1 Comment

  1. a jak klikam zagraj za darmo to nie idzie

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polecamy również:close