Panfu – zostań pandą

Fantastyczna gra dla dzieci Panfu zostań pandą. Panfu bezpłatna gra przeglądarkowa. W tej wspaniałej kolorowej pełnej zabawy grze, twoje dziecko nie będzie się nudzić. W Panfu -zostań pandą, możesz stylizować swoją pandę na rożne sposoby, poznajesz nowych znajomych i nawiązujesz z nimi przyjaźnie. Atutem w tej grze jest bezpieczeństwo w czatowaniu. Panfu – zostań pandą masz możliwość adoptowania nowych zwierzątek i opiekowania się nimi. Udanej zabawy w Panfu – zostań pandą.

Author: Jacek Jagusiak

Pasjonat gier przeglądarkowych, który od wielu lat interesuje się nowymi technologiami i aplikacjami mobilnymi. Jacek Jagusiak od wielu lat kojarzony jest z branżą gier MMORPG jak i z tego, że prowadzi własnego bloga o tematyce SEO i SEM. Jeśli również interesujecie się tematyką związaną z grami komputerowymi, kodami do najsłynniejszych produkcji via www to zapraszam do kontaktu, a także śledzenia profilu na Google+.

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polecamy również:close