PGR

PGR to gra przeglądarkowa w której opiekujesz się zwierzętami, zbierasz jajka, mleko oraz trufle. W grze PGR dbaj o rośliny, gromadź  prezenty i nagrody. Zdobywaj osiągnięcia za wykonane zadania. Wykorzystuj wszystkie możliwości co do ostatniej, zostań najlepszym gospodarzem w gminie. Ulepszaj swoje budynki i korzystaj z bonusów. Zaproś znajomych im więcej znajomych  tym gra jest weselsza.


Frazy z Google:

gry pgr,pgr gra

Author: Jacek Jagusiak

Pasjonat gier przeglądarkowych, który od wielu lat interesuje się nowymi technologiami i aplikacjami mobilnymi. Jacek Jagusiak od wielu lat kojarzony jest z branżą gier MMORPG jak i z tego, że prowadzi własnego bloga o tematyce SEO i SEM. Jeśli również interesujecie się tematyką związaną z grami komputerowymi, kodami do najsłynniejszych produkcji via www to zapraszam do kontaktu, a także śledzenia profilu na Google+.

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polecamy również:close