Rising Cities

Gra, przeglądarkowa Rising Cities gdzie możesz stać się właścicielem jednego z metropolii. Jako burmistrz będziesz miał dużo obowiązków. Do twoich zadań należy miedzy innymi budowa nowych fabryk, rozwijanie handlu i inwestowanie w rozwijające się miasto.

Rising Cities w tej grze wszystko zaczynasz od początku. Każdy twój ruch musi być przemyślany, więc za nim, co kolwiek zrobisz zaprojektuj i dokładnie zaplanuj, co, gdzie i jak. Prócz budowania i rozwijania super miasta, do twoich zadań należeć będzie również zadbanie o nowe miejsca pracy oraz gałęzi przemysłu. Teraz możesz się przekonać, jaki z ciebie mógłby być wspaniały burmistrz.

 


Frazy z Google:

rising cities gra,gra rising cities,gry przeglądarkowe na androida

Author: Jacek Jagusiak

Pasjonat gier przeglądarkowych, który od wielu lat interesuje się nowymi technologiami i aplikacjami mobilnymi. Jacek Jagusiak od wielu lat kojarzony jest z branżą gier MMORPG jak i z tego, że prowadzi własnego bloga o tematyce SEO i SEM. Jeśli również interesujecie się tematyką związaną z grami komputerowymi, kodami do najsłynniejszych produkcji via www to zapraszam do kontaktu, a także śledzenia profilu na Google+.

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polecamy również:close