Shakes and Fidget

Gra przeglądarkowa Shakes and Fidget, w której czas akcji to świat fantazy. Twoim zadaniem będzie stworzenie bohatera i wyruszenie razem z nim w super fantastyczną przygodę.Swojego bohatera z kolorowej krainy będziesz mógł wybrać z pomiędzy 3 raz: krasnoludów, gnomów czy demonów. Co dnia, gdy wybije północ twój bohater otrzymuje sto min, tzw. ”Ochoty na przygodę„. W Shakes and Fidget walczysz z innymi graczami podejmujesz wyzwania, realizujesz cele. W magicznym gabinecie możesz kupić drzewo o zapachu pechowca, co przyniesie ci szczęście i wiele innych rzeczy.


Frazy z Google:

gra oparta na komiksie,wyspa gier shakes

Author: Jacek Jagusiak

Pasjonat gier przeglądarkowych, który od wielu lat interesuje się nowymi technologiami i aplikacjami mobilnymi. Jacek Jagusiak od wielu lat kojarzony jest z branżą gier MMORPG jak i z tego, że prowadzi własnego bloga o tematyce SEO i SEM. Jeśli również interesujecie się tematyką związaną z grami komputerowymi, kodami do najsłynniejszych produkcji via www to zapraszam do kontaktu, a także śledzenia profilu na Google+.

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polecamy również:close