Szybcy i wściekli

Gra przeglądarkowa Szybcy i wściekli  w której masz szanse sprawdzić się jako kierowca wypasionych i  szybkich samochodów. Świetna dawka adrenaliny i zabawy. W grze masz do wyboru różne frakcje Nocne Asy, Klan Driftu, Błękitne Kobry i Owdawiacze. Na początku wybierasz sobie furę, rozwijasz ją  a następnie tunigujemy, co prowadzi do wzrostu w statystykach. Jak niektórzy pamiętają z filmu, samochód zawsze możemy zmienić na inny. W grze Szybcy i wściekli przyjaciele są najważniejsi. Im więcej znajomych w twojej ekipie tym więcej masz kasy, która napływa do ciebie każdego dnia oraz więcej razy bierzesz udział w szalonych i emocjonujących wyścigach.


Frazy z Google:

gry szybcy i wściekli,szybcy i wściekli gra przeglądarkowa

Author: Jacek Jagusiak

Pasjonat gier przeglądarkowych, który od wielu lat interesuje się nowymi technologiami i aplikacjami mobilnymi. Jacek Jagusiak od wielu lat kojarzony jest z branżą gier MMORPG jak i z tego, że prowadzi własnego bloga o tematyce SEO i SEM. Jeśli również interesujecie się tematyką związaną z grami komputerowymi, kodami do najsłynniejszych produkcji via www to zapraszam do kontaktu, a także śledzenia profilu na Google+.

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polecamy również:close