Transformers Universe

Gra, przeglądarkowa Transformers Universe. Pamiętasz hit kinowy Transformers? Pewnie nie raz oglądałeś ten film. Teraz masz szanse przekonać się jak to jest być jednym z nich. W grze MMO Transformers Universe wędrówkę zaczynasz od podjęcia ważnej decyzji, która jest dość istotna w dalszej grze. Wybierasz więc jedną ze stron czy to Autobots czy też swoją przyszłość oddasz w ręce Deceptions. W grze Free-2-Play Transformers Universe będziesz miał szanse toczyć walki, bitwy a także tworzyć swojego bohatera.

Author: Jacek Jagusiak

Pasjonat gier przeglądarkowych, który od wielu lat interesuje się nowymi technologiami i aplikacjami mobilnymi. Jacek Jagusiak od wielu lat kojarzony jest z branżą gier MMORPG jak i z tego, że prowadzi własnego bloga o tematyce SEO i SEM. Jeśli również interesujecie się tematyką związaną z grami komputerowymi, kodami do najsłynniejszych produkcji via www to zapraszam do kontaktu, a także śledzenia profilu na Google+.

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polecamy również:close