Upologus

Gra Upologus od znanego wydawcy gier przeglądarkowych na świecie studia Upjers jest niczym innym jak grą fantasy osadzoną we wspaniałym świecie pełnym magii, gdzie rządzą czarodzieje. To właśnie my w grze przeglądarkowej Upologus zajmiemy się naszym własnym, małym czarodziejem.

Upologus

Do naszych zadań wliczamy dbanie o dobre samopoczucie naszego małego przyjaciela. Musimy go na bieżąco karmić i dbać o jego potrzeby zarówno fizjologiczne jak i psychiczne, a tylko wtedy ma szansę pokonać każdego wroga w walce. Liczne zadania urozmaicą nam rozgrywkę i monotonię dnia codziennego. Grafika jest bardzo kolorowa, więc spokojnie grę mogą polecić zarówno dzieciom jak i płci pięknej. W sumie każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.Frazy z Google:

gry przeglądarkowe dla dziewczyn

Author: Jacek Jagusiak

Pasjonat gier przeglądarkowych, który od wielu lat interesuje się nowymi technologiami i aplikacjami mobilnymi. Jacek Jagusiak od wielu lat kojarzony jest z branżą gier MMORPG jak i z tego, że prowadzi własnego bloga o tematyce SEO i SEM. Jeśli również interesujecie się tematyką związaną z grami komputerowymi, kodami do najsłynniejszych produkcji via www to zapraszam do kontaktu, a także śledzenia profilu na Google+.

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polecamy również:close