GalaStories

Kolejna gra o modzie i urodzie? Tak, to gra przeglądarkowa GalaStories, gdzie zarówno każda dziewczyna będzie mogła stworzyć swoją własną postać, uosobienie samej siebie i to wszystko dostępne na portalu społecznościowym facebook. Wcielimy się tutaj w stylistę w wielkim świecie mody, który ma okazję zostać najbardziej znaną postacią/rozpoznawalną w owej branży. Tysiące zadań w grze o modzie GalaStories, a także praktycznie nieskończone możliwości podczas kreowania dowolnej kolekcji sprawi, że spędzimy tutaj wiele długich godzin. Jest to idealna gra dla dziewczyn, gdzie będziemy mogli nawet przygotować własny pokaz mody, aby światu pokazać naszą najnowszą kolekcję.


Frazy z Google:

Gry przeglądarkowe Moda,gala stories,galastories

Author: Jacek Jagusiak

Pasjonat gier przeglądarkowych, który od wielu lat interesuje się nowymi technologiami i aplikacjami mobilnymi. Jacek Jagusiak od wielu lat kojarzony jest z branżą gier MMORPG jak i z tego, że prowadzi własnego bloga o tematyce SEO i SEM. Jeśli również interesujecie się tematyką związaną z grami komputerowymi, kodami do najsłynniejszych produkcji via www to zapraszam do kontaktu, a także śledzenia profilu na Google+.

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polecamy również:close