My Shop

Przeglądarkowa gra My Shop to nie tylko kolejna produkcja dostępna na naszej klasie, ale prawdziwy raj dla kobiet, które kochają butiki i przebieranie w różnego rodzaju ciuszkach. Pewnie każda z Was zawsze pragnęła mieć pełną szafę ubrań, a co powiecie na taką ich ilość, żeby otworzyć własny sklep?  Tutaj macie możliwość pokazania nie tylko talentu handlowego, ale także ujawnić wszelkie swoje talenty kreatora mody i pokazać swoje możliwości na wielu innych platformach.


Frazy z Google:

my shop gra,gra my shop

Author: Jacek Jagusiak

Pasjonat gier przeglądarkowych, który od wielu lat interesuje się nowymi technologiami i aplikacjami mobilnymi. Jacek Jagusiak od wielu lat kojarzony jest z branżą gier MMORPG jak i z tego, że prowadzi własnego bloga o tematyce SEO i SEM. Jeśli również interesujecie się tematyką związaną z grami komputerowymi, kodami do najsłynniejszych produkcji via www to zapraszam do kontaktu, a także śledzenia profilu na Google+.

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polecamy również:close