Ale Folwark

Oddaj swój głos:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(9 głosów, średnia ocena: 5.00 z max 5)
Loading ... Loading ...
Zostań Naszym fanem:

Opis (Recenzja) gry Ale Folwark:

Nową grą na Naszej Klasie, gdzie ponownie zajmiemy się prowadzeniem własnej farmy jest Ale Folwark. Folwark był kiedyś wielką posiadłością ziemską, gdzie pracowali zwykli obywatele w zamian za użytkowanie części ziem. Jest to coś co bezpośrednio odnosi się do historii Polski, ale to wcale nie jest jakaś aplikacja edukacyjna.

Twórcy gry najwidoczniej mieli w zamiarze po prostu stworzyć nam nową grę o zarządzaniu własną farmą, coś na wzór Farmville, ale o wiele bardziej ubogą. Mechanizmy jakie tutaj zastosowano nie różnią się kompletnie niczym od innych, konkurencyjnych gier, więc nie powinniście mieć problemów z opanowaniem zasad tutaj panujących.

ale folwark 2

Pokaż kto jest najlepszym farmerem!

W grze Ale Folwark budując farmę musimy zadbać zarówno o nasze plony jak i o rozbudowę całej infrastruktury, bez której współczesne gospodarstwo rolne nie może funkcjonować. Zebrane zbiory można sprzedawać innym graczom na rynku, albo upłynnić je za systemowo ustalone kwoty.

Grafika jak i muzyka nawet są znośne, choć autorzy mogli postarać się o coś bardziej unikalnego, ale czego spodziewać się po casualowej grze? Przejmijcie już dziś Waszą farmę, doprowadźcie ją do czasów świetności, sadźcie, zbierajcie i co najważniej nie zapominajcie, że trzeba zadbać również o zwierzęta gospodarcze.


Jak znajdujecie tą grę?:

ale folwark (31),ale folwark gra (26),gra ale folwark (24),gra let s farm ale forwark (1),gry pl ale folwark (1)

Artykuł czytano 3014 razy.

2011 © Najlepsze darmowe gry przeglądarkowe online rpg