Ale Folwark

Nową grą na Naszej Klasie, gdzie ponownie zajmiemy się prowadzeniem własnej farmy jest Ale Folwark. Folwark był kiedyś wielką posiadłością ziemską, gdzie pracowali zwykli obywatele w zamian za użytkowanie części ziem. Jest to coś co bezpośrednio odnosi się do historii Polski, ale to wcale nie jest jakaś aplikacja edukacyjna.

Twórcy gry najwidoczniej mieli w zamiarze po prostu stworzyć nam nową grę o zarządzaniu własną farmą, coś na wzór Farmville, ale o wiele bardziej ubogą. Mechanizmy jakie tutaj zastosowano nie różnią się kompletnie niczym od innych, konkurencyjnych gier, więc nie powinniście mieć problemów z opanowaniem zasad tutaj panujących.

ale folwark 2

Pokaż kto jest najlepszym farmerem!

W grze Ale Folwark budując farmę musimy zadbać zarówno o nasze plony jak i o rozbudowę całej infrastruktury, bez której współczesne gospodarstwo rolne nie może funkcjonować. Zebrane zbiory można sprzedawać innym graczom na rynku, albo upłynnić je za systemowo ustalone kwoty.

Grafika jak i muzyka nawet są znośne, choć autorzy mogli postarać się o coś bardziej unikalnego, ale czego spodziewać się po casualowej grze? Przejmijcie już dziś Waszą farmę, doprowadźcie ją do czasów świetności, sadźcie, zbierajcie i co najważniej nie zapominajcie, że trzeba zadbać również o zwierzęta gospodarcze.


Frazy z Google:

ale folwark,ale folwark gra,gra ale folwark

Author: Jacek Jagusiak

Pasjonat gier przeglądarkowych, który od wielu lat interesuje się nowymi technologiami i aplikacjami mobilnymi. Jacek Jagusiak od wielu lat kojarzony jest z branżą gier MMORPG jak i z tego, że prowadzi własnego bloga o tematyce SEO i SEM. Jeśli również interesujecie się tematyką związaną z grami komputerowymi, kodami do najsłynniejszych produkcji via www to zapraszam do kontaktu, a także śledzenia profilu na Google+.

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polecamy również:close