Klondike

Oddaj swój głos:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(13 głosów, średnia ocena: 4.85 z max 5)
Loading ... Loading ...
Zostań Naszym fanem:

Opis (Recenzja) gry Klondike:

Gra farmerska Klondike jest najnowszą propozycją jaką można znaleźć na portalu społecznościowym Nasza Klasa. Wcielimy się tutaj w rolę poszukiwacza przygód, który tym razem rusza w ślady z zaginionym ojcem. W trakcie swojej wyprawy zapuszcza korzenie w jednej ze zniszczonych wiosek, którą musimy odbudować. Aby przeżyć będziemy potrzebowali pożywienia, które sami sobie wyhodujemy na okolicznej farmie, ale także zwierzęta hodowlane przyniosą nam wiele potrzebnych do życia składników.

Wokół naszej wioski w Klondike znajdziemy wszystkie potrzebne nam przedmioty i surowce, dzięki którym krok po kroku odbudujemy wszystkie poniszczone budynki i przywrócimy dawną świetność całej wiosce. W takcie gry staniemy przed licznymi wyzwaniami, które rozwiązane przez nas przyniosą nam podpowiedzi na temat zaginionego ojca.

Tak pokrótce przedstawia się historia gry i jej podstawowe elementy. Jeśli chcecie wypróbować co jeszcze kryje w sobie Klondike to zapraszam na portal Nasza Klasa.


Jak znajdujecie tą grę?:

klondike gra farmerska (18),klondike gra (12),klondike zaginiona ekspedycja (3),yhs-panda (2),klondike farma online (1),jak zagrać na nk w gre klondike na androidzie (1),gry typu klondike zaginiona ekspedycja (1),klondike gra farmerska na androida (1),gra zaginiona ekspedycja (1),gra klondike (1)

Artykuł czytano 3037 razy.
  • ania

2011 © Najlepsze darmowe gry przeglądarkowe online rpg