Klondike

Gra farmerska Klondike jest najnowszą propozycją jaką można znaleźć na portalu społecznościowym Nasza Klasa. Wcielimy się tutaj w rolę poszukiwacza przygód, który tym razem rusza w ślady z zaginionym ojcem. W trakcie swojej wyprawy zapuszcza korzenie w jednej ze zniszczonych wiosek, którą musimy odbudować. Aby przeżyć będziemy potrzebowali pożywienia, które sami sobie wyhodujemy na okolicznej farmie, ale także zwierzęta hodowlane przyniosą nam wiele potrzebnych do życia składników.

Wokół naszej wioski w Klondike znajdziemy wszystkie potrzebne nam przedmioty i surowce, dzięki którym krok po kroku odbudujemy wszystkie poniszczone budynki i przywrócimy dawną świetność całej wiosce. W takcie gry staniemy przed licznymi wyzwaniami, które rozwiązane przez nas przyniosą nam podpowiedzi na temat zaginionego ojca.

Tak pokrótce przedstawia się historia gry i jej podstawowe elementy. Jeśli chcecie wypróbować co jeszcze kryje w sobie Klondike to zapraszam na portal Nasza Klasa.


Frazy z Google:

klondike gra farmerska,klondike gra,farmy na androida na nk,Klondike poradnik farma,klondike poradnik,graklondike na androida,klondike zaginiona ekspedycja gra,klondike gra android,czy mozna sciagnac klondike zaginiona ekspedycja na androida,wyspy klondike

Author: Jacek Jagusiak

Pasjonat gier przeglądarkowych, który od wielu lat interesuje się nowymi technologiami i aplikacjami mobilnymi. Jacek Jagusiak od wielu lat kojarzony jest z branżą gier MMORPG jak i z tego, że prowadzi własnego bloga o tematyce SEO i SEM. Jeśli również interesujecie się tematyką związaną z grami komputerowymi, kodami do najsłynniejszych produkcji via www to zapraszam do kontaktu, a także śledzenia profilu na Google+.

Share This Post On

1 Comment

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polecamy również:close