Miasto Marzeń

Gra przeglądarkowa na naszej klasie Miasto Marzeń przeniesie nas w świat budowy, gdzie my jesteśmy burmistrzem nowo powstającego miasteczka. Musimy zarówno dbać o nowe miejsca do zamieszkania jak i o poziom zadowolenia naszych mieszkańców. Jeśli wszystko będzie dobrze to populacja będzie rosła z dnia na dzień, nasze miasto przyciągnie szeroką grupę ludzi, którzy szukają swojego miejsca w świecie. W grze Miasto Marzeń zaimplementowano poniekąd elementy farmerskiej gry, w budynkach produkcyjnych zlecamy uprawę danych roślin i czekamy, jeśli będą gotowe to wtedy czas na zbiory. Wszystko co mamy w magazynie można sprzedać, dlatego uprawa będzie znacząca na początkowych etapach, gdyż będzie to główne nasze, źródło dochodu.


Frazy z Google:

czy sa kody na gre miasto marzen na nk

Author: Jacek Jagusiak

Pasjonat gier przeglądarkowych, który od wielu lat interesuje się nowymi technologiami i aplikacjami mobilnymi. Jacek Jagusiak od wielu lat kojarzony jest z branżą gier MMORPG jak i z tego, że prowadzi własnego bloga o tematyce SEO i SEM. Jeśli również interesujecie się tematyką związaną z grami komputerowymi, kodami do najsłynniejszych produkcji via www to zapraszam do kontaktu, a także śledzenia profilu na Google+.

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polecamy również:close