Na Grzyby

Gra na NK Na Grzyby jest kolejną społecznościową propozycją na nasze przeglądarki, tym razem od naszego krajowego studia gier. Może sama produkcja nie zachwyca nas grafiką, ale możliwości do wspaniałej zabawy jest sporo. W grze na Naszej Klasie Na Grzyby gracz wciela się w początkującego grzybiarza, który jeszcze wiele musi się nauczyć, a aby poznać wszystkie grzyby jakie można znaleźć w różnego rodzaju lasach musimy posiąść atlasy grzybów, bez nich, nieznanego okazu nie będziemy mogli podnosić. Dodatkowo musimy wejść w posiadanie koszyka, gdzie będziemy ładować wszystko co zdobędziemy.

W grze na NK Na Grzyby możemy również rozwijać bazę naszego grzybiarza, ale tutaj budynki służą bardziej otrzymywaniu kolejnych bonusów, aniżeli do innych czynności.


Frazy z Google:

na grzyby gra,na grzyby gra online,gra na grzyby,gry na grzyby

Author: Jacek Jagusiak

Pasjonat gier przeglądarkowych, który od wielu lat interesuje się nowymi technologiami i aplikacjami mobilnymi. Jacek Jagusiak od wielu lat kojarzony jest z branżą gier MMORPG jak i z tego, że prowadzi własnego bloga o tematyce SEO i SEM. Jeśli również interesujecie się tematyką związaną z grami komputerowymi, kodami do najsłynniejszych produkcji via www to zapraszam do kontaktu, a także śledzenia profilu na Google+.

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polecamy również:close