Dungeon Rampage

Dungeon Rampage to przeglądarkowa gra MMORPG, która oferuje graczom ekscytujące podróże wśród dzikich bestii w licznych dungeonach. Nie ma tutaj limitów podróży jakie możesz odbyć, a za każdym razem dzięki losowym lochom trafisz na zupełnie coś innego. Startujemy jako berserker, ale później odblokujemy również inne klasy używając do tego złota. Każda klasa ma swoje unikalne cechy, może nosić przystosowane dla siebie bronie itp.

Dungeon Rampage

Każda postać w Dungeon Rampage może założyć trzy różne rodzaje przedmiotów. Otrzymujemy tutaj po dwa punkty, które można użyć na różne bonusy, za każdym razem jak zdobywamy nowy poziom. Gra jest podzielona na kilka sekcji, a każda z nich kończy się dla nasz walką z bossem. Pokonując go mamy okazję zdobyć wiele cennych nagród.

Aktualnie nie ma tu poradników do gry Dungeon Rampage.
Aktualnie nie posiadamy kodów do gry Dungeon Rampage.


Frazy z Google:

dungeon rampage,dungeon rampage gra,gry podobne do dungeon rampage,kody do gry dungeon blitz,dungeon rampage mago de fuego

Author: Jacek Jagusiak

Pasjonat gier przeglądarkowych, który od wielu lat interesuje się nowymi technologiami i aplikacjami mobilnymi. Jacek Jagusiak od wielu lat kojarzony jest z branżą gier MMORPG jak i z tego, że prowadzi własnego bloga o tematyce SEO i SEM. Jeśli również interesujecie się tematyką związaną z grami komputerowymi, kodami do najsłynniejszych produkcji via www to zapraszam do kontaktu, a także śledzenia profilu na Google+.

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polecamy również:close