Hero Zero

Hero Zero to komiksowa gra przeglądarkowa, gdzie dostaniemy okazję stworzyć własnego superbohatera. Liczne metody na personalizację postaci sprawi, że każdy bohater Hero Zero będzie unikalny i wtedy zaczynamy już tworzenia swojej postaci „od zera do bohatera”. Pomagając postaciom w grze możemy powoli awansować w hierarchii, aż wkońcu przychodzi czas, gdy zasłużymy na miano superbohatera i wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa. Trenujemy naszą postać, podnosimy jej statystyki i wyposażamy ją w najnowsze gadżety, których sam Mroczny Rycerz by się nie powstydził.


Frazy z Google:

hero zero,hero zero s2,nowe kody do hero zero

Author: Jacek Jagusiak

Pasjonat gier przeglądarkowych, który od wielu lat interesuje się nowymi technologiami i aplikacjami mobilnymi. Jacek Jagusiak od wielu lat kojarzony jest z branżą gier MMORPG jak i z tego, że prowadzi własnego bloga o tematyce SEO i SEM. Jeśli również interesujecie się tematyką związaną z grami komputerowymi, kodami do najsłynniejszych produkcji via www to zapraszam do kontaktu, a także śledzenia profilu na Google+.

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polecamy również:close