Pockie Pirates

Pockie Pirates to jedna z najnowszych gier przeglądarkowych na rynku gier online. Przeniesie nas ona do świata 2D pełnego piratów i przedziwnych stworzeń. Znajdziemy tutaj wspaniałe połączenie zarówno gry akcji jak i znanych nam cech z produkcji RPG, ale jeśli chcemy poczuć się jak prawdziwy pirat, zdobywać tropikalne wyspy i przemierzać bezdroża oceanów to gra browserowa Pockie Pirates jest właśnie dla nas. Zagraj i zostań najsławniejszym piratem wirtualnych mórz.


Frazy z Google:

pockie pirates poradnik

Author: Jacek Jagusiak

Pasjonat gier przeglądarkowych, który od wielu lat interesuje się nowymi technologiami i aplikacjami mobilnymi. Jacek Jagusiak od wielu lat kojarzony jest z branżą gier MMORPG jak i z tego, że prowadzi własnego bloga o tematyce SEO i SEM. Jeśli również interesujecie się tematyką związaną z grami komputerowymi, kodami do najsłynniejszych produkcji via www to zapraszam do kontaktu, a także śledzenia profilu na Google+.

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polecamy również:close