The Grinns Tale

W grze The Grinns Tale naszym głównym zadaniem będzie budowania własnej osady, ale to nie będzie takie proste bo miasto bez ludzi jest niczym, dlatego zacznijmy od starań, aby nowo przybyli mieszkańcy czuli się tutaj komfortowo. Jeśli się już rozbudujemy to po pewnym czasie przekształcimy małą osadę w wielkie miasto. Co potrzebujemy? Tak naprawdę to tylko ludzi i surowców, jeśli mamy te obie rzeczy reszta będzie już przysłowiową pestką. Gra przeglądarkowa The Grinns Tale ma także inną stronę, a znajdziemy w niej elementy gry RPG, oczywiście chodzi o naszą postać, którą również trzeba będzie rozbudowywać/rozwijać. Skoro rozbudowujemy naszą postać to i pewnie znajdziemy tu walki i to jest prawda, zbierzmy armię i ruszymy na walki (tutaj walki rozgrywane są turowo). Grafika jest przyjemna dla oka i naprawdę ciekawa, może nie na dłuższą metę, ale zawsze warto wypróbować prezentowaną aplikację na facebooku.

Author: Jacek Jagusiak

Pasjonat gier przeglądarkowych, który od wielu lat interesuje się nowymi technologiami i aplikacjami mobilnymi. Jacek Jagusiak od wielu lat kojarzony jest z branżą gier MMORPG jak i z tego, że prowadzi własnego bloga o tematyce SEO i SEM. Jeśli również interesujecie się tematyką związaną z grami komputerowymi, kodami do najsłynniejszych produkcji via www to zapraszam do kontaktu, a także śledzenia profilu na Google+.

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polecamy również:close