Home » Gry MMO & Gry RPG » The Lost Titans

The Lost Titans

Oddaj swój głos:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(2 głosów, średnia ocena: 5.00 z max 5)
Loading ... Loading ...
Zostań Naszym fanem:

Opis (Recenzja) gry The Lost Titans:

The Lost Titans jest darmową gra MMORPG na przeglądarkę, która umożliwia nam kontrolę nad wybranym bohaterem, który poszukuje odpowiedzi na pytanie „Co spowodowało nagłe zniknięcie tytanów Aristosa i Hyperiona?” Podróżujemy poprzez fantastyczne ziemie pełne mitów i legend, gdzie napotkamy liczne stwory, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć. Podczas tej całej podróży odkrywamy sekrety jakie stoją za zniknięciem tytanów. Dołącz do innych graczy tworząc epicką historię w grze The Lost Titans, albo walcz przeciw nim i niesamowitych walkach PvP (player versus player).

lost magic

Niesamowita historia: Podążaj śladem licznych intryg, które przyczyniły się do zniknięcia Hyperiona i walcz przeciwko głupcom, którzy sami nie potrafią odnaleźć drogi do prawdy.

Gameplay oparty na umiejętnościach: Podczas dynamicznych i szybkich walk ćwicz swoje umiejętności. Naucz się korzystać z nich w miarę efektywnie.

Darmowa gra przeglądarkowa: Graj za darmo, gdzie tylko zechcesz! The Lost Titans jest grywalna w każdej przeglądarce, więc bez pobierania zbędnych klientów możesz dołączyć do epickiej podróży.


Jak znajdujecie tą grę?:

the lost titans (43)

Artykuł czytano 804 razy.

2011 © Najlepsze darmowe gry przeglądarkowe online rpg