Czerwony Alarm

Oddaj swój głos:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(26 głosów, średnia ocena: 4.65 z max 5)
Loading ... Loading ...
Zostań Naszym fanem:

Opis (Recenzja) gry Czerwony Alarm:

Na portalu Nasza Klasa od pewnego czasu wielką uwagę graczy przyciąga gra Czerwony Alarm, choć na pewno nie zainteresuje płci pięknej to prawdziwi faceci kochający wojnę, żołnierskie życie i co najważniejsze strategiczne gry znajdą tutaj coś idealnego dla siebie. Od samego początku w grze Admirał rozbudowujemy naszą bazę militarną tworząc przy tym budynki produkcyjne dające nam budulec do ulepszania już dostępnych struktur, a także do budowania naszej przyszłej armii, którą wyjdziemy do boju przeciwko innym graczom z całej Polski.

czerwony alarm na nk001Oprócz budowy różnorakich struktur, a także oprócz budowy samej armii musimy zwrócić uwagę na to, że naszej jednostki są słabe, a i aby odblokować te coraz silniejsze potrzebujemy wykonać potrzebne badania i szkolenia. Mimo, że na początku mamy dostępną tylko piechotę to w trakcie dalszej rozbudowy szybko zobaczymy jak duża różnorodność jednostek panuje w grze Czerwony Alarm. Poczynając od jednostek naziemnych, piechoty czy tych zmotoryzowanych, po wielkie mechy, a także własną flotę samolotów.

Na atak mamy określoną ilość czasu i kończymy sukcesem jeśli zniszczymy budynek główny przeciwnika, ale zarówno my jak i nasi wrogowie mogą oprócz jednostek do obrony wykorzystać wieżyczki obronne i wyrzutnie rakiet, a nawet miny czy bunkry. Więc przyda nam się dobra strategia zanim zaatakujemy, a dzięki satelitom możemy wcześniej rzucić okiem na rozstawienie obronny struktur w mieście przeciwnika.

czerwony alarm na nk003

Gra na nk Czerwony Alarm mimo pozornej prostocie może dać nam wiele godzin fantastycznej rozrywki, a do zagrania wystarczy, że będziemy mieli aktywne konto na portalu Nasza Klasa.

Buduj, walcz i zdobywaj!

Admirał


Jak znajdujecie tą grę?:

czerwony alarm (98),gry czerwony alarm (92),czerwony alarm gra (51),gra czerwony alarm (48),yhs-ddc_bd (22),czerwony alarm gra online (19),nk czerwony alarm (14),czerwony alarm online (13),gry czerwony alarm 2 (2),yhs-001 (2)

Artykuł czytano 3802 razy.

2011 © Najlepsze darmowe gry przeglądarkowe online rpg