Galaxy Life

Przeglądarkowa gra na portalu Facebook Galaxy Life jest produkcja typu tower defense, gdzie jako gracz wcielamy się we właściciela małego pola na planecie, na którym postawimy naszą bazę. Niewątpliwe ważne są tutaj budynki odpowiadające za surowce, ale po to tylko, abyśmy mogli rozbudowywać naszą infrastrukturę. Jednak najważniejszymi budowlami w grze Galaxy Life są wieżyczki obronne, gdyż musimy jakoś bronić się przed licznymi atakami innych graczy. Przed nami także setki zadań i misji, na których wykonaniem na pewno pomęczymy się kilka pasjonujących godzin. Gra Galaxy Life jest casualową rozgrywką, gdzie nawet umysły strategiczne znajdą coś odpowiedniego dla siebie.


Frazy z Google:

galaxy life,gry galaxy life

Author: Jacek Jagusiak

Pasjonat gier przeglądarkowych, który od wielu lat interesuje się nowymi technologiami i aplikacjami mobilnymi. Jacek Jagusiak od wielu lat kojarzony jest z branżą gier MMORPG jak i z tego, że prowadzi własnego bloga o tematyce SEO i SEM. Jeśli również interesujecie się tematyką związaną z grami komputerowymi, kodami do najsłynniejszych produkcji via www to zapraszam do kontaktu, a także śledzenia profilu na Google+.

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polecamy również:close