RiotZone

W strategicznej grze RiotZone wcielimy się w dowódcę naszej elitarnej armii, ale przed tym musimy wybrać jedną z dwóch stron, od tego wyboru zależy cała ścieżka fabularna. Oczywiście jako dowódca musimy dbać o naszych żołnierzy, a oni potrzebują wyposażenia, własnej bazy i ćwiczeń, a co najważniejsze walki, żołnierze bez bitw są niczym, dlatego musimy dać się im wykazać. Wejdź do RiotZone, zbierz swoje wojsko i napadaj na konwoje, bazy wojskowe innych graczy, a to wszystko, aby powiększać nasze zasoby, a co za tym idzie zwiększymy swoją siłę militarną.


Frazy z Google:

riotzone,roitzone,riotzone android,gra jak riotzone

Author: Jacek Jagusiak

Pasjonat gier przeglądarkowych, który od wielu lat interesuje się nowymi technologiami i aplikacjami mobilnymi. Jacek Jagusiak od wielu lat kojarzony jest z branżą gier MMORPG jak i z tego, że prowadzi własnego bloga o tematyce SEO i SEM. Jeśli również interesujecie się tematyką związaną z grami komputerowymi, kodami do najsłynniejszych produkcji via www to zapraszam do kontaktu, a także śledzenia profilu na Google+.

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polecamy również:close