War 2 Glory

Gra przeglądarkowa War 2 Glory, gdzie fabuła rozgrywa się podczas drugiej wojny światowej. Tworzysz swoją postać a następnie dostajesz nie wielki teren ziemi. Do ciebie należy budowa domów, budynków produkcyjnych, stawianie murów oraz stworzenie zespołu militarnego. Pierwszym budynkiem, który należy wybudować i centralnym punktem jest ratusz. W grze War 2 Glory nie ma czasu na nudę, to zawsze jest coś do zrobienia. Podczas pierwszych misji zdobywasz najwięcej surowców itd. W War 2 Glory mamy możliwość prowadzenia badań.

Author: Jacek Jagusiak

Pasjonat gier przeglądarkowych, który od wielu lat interesuje się nowymi technologiami i aplikacjami mobilnymi. Jacek Jagusiak od wielu lat kojarzony jest z branżą gier MMORPG jak i z tego, że prowadzi własnego bloga o tematyce SEO i SEM. Jeśli również interesujecie się tematyką związaną z grami komputerowymi, kodami do najsłynniejszych produkcji via www to zapraszam do kontaktu, a także śledzenia profilu na Google+.

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polecamy również:close