War Commander

Zbuduj potężną armię w grze przeglądarkowej War Comander. Ta darmowa gra wojenna pozwoli ci się wcielić w role prawdziwego dowódcy armii w czasach, gdy ziemia pozbawiona została surowców. War Comander bez wątpienia jest jedną z najgorętszych gier MMORTS na facebooku. Do naszej dyspozycji oddano ponad 20 futurystycznych czołgów, samolotów i innych jednostek. Rozwijaj swoje miasto i zdominuj mapę świata w bitwach player-vs-player. Grę umili Ci interaktywne środowisko i przyciagająca wzrok grafika. Co miesiąc gra oferuje także wspaniałe eventy.


Frazy z Google:

war commander online

Author: Jacek Jagusiak

Pasjonat gier przeglądarkowych, który od wielu lat interesuje się nowymi technologiami i aplikacjami mobilnymi. Jacek Jagusiak od wielu lat kojarzony jest z branżą gier MMORPG jak i z tego, że prowadzi własnego bloga o tematyce SEO i SEM. Jeśli również interesujecie się tematyką związaną z grami komputerowymi, kodami do najsłynniejszych produkcji via www to zapraszam do kontaktu, a także śledzenia profilu na Google+.

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polecamy również:close