Cafeland

Cafeland jest grą na portalu facebook opublikowaną przez studio Gamegos Games. Jest to cudowna symulacja prowadzenia restauracji, która pozwala nam na zbudowanie i zaprojektowanie własnej kawiarni, a dodatkowo możemy ją udekorować we wspaniałe, animowane ozdoby i przedmioty. Będziemy tutaj głównie przygotowywali wspaniałe jedzenie dla naszych klientów, a także będzie okazja podarować sąsiadom jakieś wyśmienite dane w ramach sąsiedzkiej pomocy. W grze browserowej Cafeland zaczniemy od stworzenia postaci, oczywiście wybór płci jest tutaj obowiązkowy, do wyboru oddano nam także różne style twarzy, włosów i ubrań. Jednak jak coś nam później nie będzie pasowało to wygląd można zmienić kiedy tylko chcemy.

Otwórz własną kawiarnię, przygotuj najbardziej wyszukane dania i zdobądź sławę jako najsłynniejszy kucharz na świecie.

Author: Jacek Jagusiak

Pasjonat gier przeglądarkowych, który od wielu lat interesuje się nowymi technologiami i aplikacjami mobilnymi. Jacek Jagusiak od wielu lat kojarzony jest z branżą gier MMORPG jak i z tego, że prowadzi własnego bloga o tematyce SEO i SEM. Jeśli również interesujecie się tematyką związaną z grami komputerowymi, kodami do najsłynniejszych produkcji via www to zapraszam do kontaktu, a także śledzenia profilu na Google+.

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polecamy również:close