Suburbia

Jeśli pragnęliście zawsze troszkę ostrej akcji i gry symulacyjnej jednocześnie to gra na Facebooku Suburbia jest właściwym wyborem. Poznaj prawdziwą naturę tej rozgrywki, a z tego co zdążyłem zauważyć autorzy dodali ekstra funkcje od siebie, więc czeka Nas zapewne również coś „świeżego” czego nie znajdziecie w innych casualowych aplikacjach na przeglądarki. Poznamy takie miejsca jak Libertine Heights, Lakeview, a wszystko dlatego, że Suburbia pozwoli nam budować własny dom, taki o którym zawsze marzyliście i taki na jaki definitywnie zasługujecie. Dla wielbicieli zabawy podczas dostosowywania wyglądu swojej postaci oddano tu mnóstwo ciekawych opcji, także Wasz awatar może być jak najbardziej unikalny.

Jednak tak jak w prawdziwym świecie musimy nauczyć się odróżniać mędrców od głupców, gdyż niewłaściwa znajomość może Nasz pogrążyć. Będziemy otrzymywać tajemnice listy, kopać w poszukiwaniu „czegoś” w ogrodach sąsiadów, a nawet wybierzemy się ze znajomymi do pobliskiego jacuzzi.

Jesteście gotowi, aby poznać sekrety i tajemnice Libertine Heights?


Frazy z Google:

gry symulatory,gra suburbia,gry suburbia,suburbia gra z facebooka,suburbia gra na facebooku,suburbia gra facebook kody,suburbia gra,suburbia facebook,pomoz gra suburbia na fb,suburbia na feceboku

Author: Jacek Jagusiak

Pasjonat gier przeglądarkowych, który od wielu lat interesuje się nowymi technologiami i aplikacjami mobilnymi. Jacek Jagusiak od wielu lat kojarzony jest z branżą gier MMORPG jak i z tego, że prowadzi własnego bloga o tematyce SEO i SEM. Jeśli również interesujecie się tematyką związaną z grami komputerowymi, kodami do najsłynniejszych produkcji via www to zapraszam do kontaktu, a także śledzenia profilu na Google+.

Share This Post On

1 Comment

  1. Witam,mam problem z grą Suburbia,gra fajna,wciągnęł mnię ale utknęłam na epizodzie 6-tym,bo nie otworzyły mi się żadne zadania. Nie znam języka angielskiego a gdy próbuje tłumaczyć na translatorach to wychodza jakieś głupoty.Jeżeli ktoś może mi udzielić jakichś wskazówek co dlaej to będe wdzięczna.

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polecamy również:close