Suburbia

Oddaj swój głos:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(5 głosów, średnia ocena: 5.00 z max 5)
Loading ... Loading ...
Zostań Naszym fanem:

Opis (Recenzja) gry Suburbia:

Jeśli pragnęliście zawsze troszkę ostrej akcji i gry symulacyjnej jednocześnie to gra na Facebooku Suburbia jest właściwym wyborem. Poznaj prawdziwą naturę tej rozgrywki, a z tego co zdążyłem zauważyć autorzy dodali ekstra funkcje od siebie, więc czeka Nas zapewne również coś „świeżego” czego nie znajdziecie w innych casualowych aplikacjach na przeglądarki. Poznamy takie miejsca jak Libertine Heights, Lakeview, a wszystko dlatego, że Suburbia pozwoli nam budować własny dom, taki o którym zawsze marzyliście i taki na jaki definitywnie zasługujecie. Dla wielbicieli zabawy podczas dostosowywania wyglądu swojej postaci oddano tu mnóstwo ciekawych opcji, także Wasz awatar może być jak najbardziej unikalny.

Jednak tak jak w prawdziwym świecie musimy nauczyć się odróżniać mędrców od głupców, gdyż niewłaściwa znajomość może Nasz pogrążyć. Będziemy otrzymywać tajemnice listy, kopać w poszukiwaniu „czegoś” w ogrodach sąsiadów, a nawet wybierzemy się ze znajomymi do pobliskiego jacuzzi.

Jesteście gotowi, aby poznać sekrety i tajemnice Libertine Heights?


Jak znajdujecie tą grę?:

gry symulatory (51),najlepsze symulatory (6),suburbia gra facebook (2),suburbia gra na facebooku (1),suburbia gra android (1),gra suburbia (1),najlepsze gry z awatarem (1),gry idle worship (1),gra suburbia facebook (1),suburbia na facebooku (1)

Artykuł czytano 1107 razy.
  • iwona szrele

    Witam,mam problem z grą Suburbia,gra fajna,wciągnęł mnię ale utknęłam na epizodzie 6-tym,bo nie otworzyły mi się żadne zadania. Nie znam języka angielskiego a gdy próbuje tłumaczyć na translatorach to wychodza jakieś głupoty.Jeżeli ktoś może mi udzielić jakichś wskazówek co dlaej to będe wdzięczna.

2011 © Najlepsze darmowe gry przeglądarkowe online rpg