Fruit Ninja Frenzy

Ćwicz swoje umiejętności Ninja przez krojenie i szatkowanie owoców na Facebooku za pomocą przebojowego tytułu Fruit Ninja Frenzy! Zostań prawdziwym zwiastunem zagłady słodkich owoców. Rozwijaj swoje umiejętności w czasie, pokrój wzdłuż i wszerz swoich przeciwników. Uważaj na bomby, gdyż one szybko położyć mogą kres naszej ciężkiej pracy! Potężne koktajle pomogą Ci w Twojej podróży. Wybierz jedną z pięciu unikalnych i potężnych umiejętności, naucz się kombosów i rób wszystko z prawdziwą precyzją ninja. Ruszamy się głównie myszką, która odwzorowuje ruchy mieczem, od dołu nadlatują owoce i trzeba je wszystkie pokroić. Oczywiście darmowa gra Fruit Ninja Frenzy jest na czas, chodzi o to, aby zdobyć jak najwięcej punktów.


Frazy z Google:

fruit ninja frenzy gra,gra fruit Ninja Frenzy,gry fruit ninja frenzy,fruit ninja frenzy,darmowa gra fruit ninja

Author: Jacek Jagusiak

Pasjonat gier przeglądarkowych, który od wielu lat interesuje się nowymi technologiami i aplikacjami mobilnymi. Jacek Jagusiak od wielu lat kojarzony jest z branżą gier MMORPG jak i z tego, że prowadzi własnego bloga o tematyce SEO i SEM. Jeśli również interesujecie się tematyką związaną z grami komputerowymi, kodami do najsłynniejszych produkcji via www to zapraszam do kontaktu, a także śledzenia profilu na Google+.

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polecamy również:close